Dziś jest czwartek, 18.07.2019, imieniny Erwina, Kamila
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SUKCES NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „MIŚ ŚWIĘTUJE ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI”

SUKCES NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „MIŚ ŚWIĘTUJE ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI”

SUKCES NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW W POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM „MIŚ ŚWIĘTUJE ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI”

23 listopada w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Turku odbyło się rozstrzygnięcie XIII Konkursu Plastycznego pt: „Miś świętuje odzyskanie niepodległości”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku przedszkolnym od 4 do 6 lat. Jego celem było rozwijanie umiejętności plastycznych dzieci, rozbudzanie ich wyobraźni i poczucia estetyki. Zadaniem uczestników było wykonanie ilustracji nawiązującej do obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z naszego przedszkola na konkurs przekazano: z gr. II (wych. M. Przygońska) – 4 prace, z gr. IV (wych. E. Wasik) – 10 prac, z gr. V (wych. A. Dembińska) – 4 prace, z gr. VI (wych. A. Dewicka – Misiek) – 6 prac, z gr.VII (wych. K. Iwańska) – 7 prac, z gr. VIII (wych. A. Balcerzak) – 2 prace, z gr. IX (wych. M. Dewicka – Glapa) – 3 prace. Jury wyróżniło dwie prace z naszej placówki. Otrzymali je Natan Wasik z grupy II i Piotr Musidlak z grupy VII. Chłopcy wraz z rodzicami zostali zaproszeni na uroczyste rozdanie dyplomów i nagród. Obejrzeli też przedstawienie pt: „Na straganie”. Nagrodzonym i wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Małgorzata Przygońska, Karolina Iwańska

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności