Dziś jest czwartek, 15.11.2018, imieniny Alberta, Leopolda
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » STREFA KIBICA - grupa IV

STREFA KIBICA - grupa IV

Piłkę nożną kochają nie tylko dorośli, mężczyźni, kobiety, a także dzieci. W naszym przedszkolu jest wielu kibiców piłki nożnej. My również chcieliśmy wesprzeć „naszych” i pokazać jak kibicują pięciolatki z gr. IV! Dnia 22 czerwca 2018r panie  malowały dzieciom  twarze w narodowe barwy  i głośno zaśpiewaliśmy” Hymn narodowy” oraz „Polska biało-czerwoni”! Przynieśliśmy  również niezwykłe eksponaty: koszulki, szaliki, flagi, trąbki, czapki, piłki,, plakaty, albumy itp.  które wykorzystaliśmy w różnych konkurencjach sportowych w ciągu całego dnia. Rozmawialiśmy nt. znajomości polskich piłkarzy, malowaliśmy dużą flagę polski, stworzyliśmy napis POLSKA , a także graliśmy w nogę.  Kibicujemy naszym, do boju Polsko!!!

Agnieszka Dewicka-Misiek
Karolina Iwańska