Dziś jest środa, 22.05.2019, imieniny Heleny, Wiesławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SPRZĄTANIE ŚWIATA - Polska 2018

SPRZĄTANIE ŚWIATA - Polska 2018

SPRZĄTANIE ŚWIATA - Polska 2018

„Akcja - segregacja ! 2 x więcej, 2 x czyściej” pod takim hasłem przebiegała tegoroczna – jubileuszowa – 25 akcja Sprzątanie Świata - Polska 2018.  Nasze przedszkole bierze w niej udział od samego początku. Tak też było w tym roku – 21 września wszystkie przedszkolaki zaopatrzone w rękawiczki ochronne i worki wyruszyły posprzątać bliższe i dalsze otoczenie przedszkola oraz jego oddziałów zamiejscowych. Celem tegorocznej edycji było wspomożenie selektywnej zbiórki odpadów. Przez udział w akcji oraz różnorodne działania na terenie przedszkola uczymy dzieci poszanowania środowiska, kształtujemy  właściwe nawyki już od najmłodszych lat. Segregacja  odpadów oraz jej jakość jest bardzo ważna ze względu na lepsze ich wykorzystywanie, a tym samym wpływa na stan środowiska, w którym żyjemy.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności