Dziś jest środa, 11.12.2019, imieniny Damazego, Waldemara
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SPRZĄTANIE ŚWIATA 2019r.

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2019r.

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2019r.

Jak co roku nasze przedszkole przystąpiło do akcji „Sprzątanie Świata”, która w tym roku przebiegała pod hasłem „Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy”. We wszystkich grupach zostały podjęte działania mające na celu uświadomienie dzieciom szkodliwości zaśmiecania i tworzenia niepotrzebnych odpadów. W dniach 23 – 24 września przedszkolaki zaopatrzone w rękawiczki i worki wyruszyły posprzątać bliższe i dalsze okolice przedszkola. Udział w akcji to świetna okazja do promowania proekologicznych postaw u naszych wychowanków.
                                                                                                    

Małgorzata Przygońska

zdjęcia: grupa I, IX, VIII,III

             grupa V i VI


Pozostałe aktualności