Dziś jest środa, 08.07.2020, imieniny Edgara, Elżbiety
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

13 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Turku. Tematem było przypomnienie i utrwalenie zasad  bezpiecznego zachowania się podczas zbliżających się wakacji. Panowie policjanci przypomnieli podstawowe reguły zachowania się w ruchu drogowym. Następnie omówili bezpieczeństwo nad wodą i podczas wakacji na wsi. Wytłumaczyli jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi i jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo zwracać się o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Na zakończenie uczestnicy spotkania wykonali pamiątkowe zdjęcie.
                                                                                                  

Małgorzata Przygońska

zdjęcia: galeria

 


Pozostałe aktualności