Dziś jest środa, 22.05.2019, imieniny Heleny, Wiesławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM

SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM

SPOTKANIE Z GÓRNIKIEM

Z okazji górniczego święta – Barbórki dzieci ze wszystkich grup naszego przedszkola uczestniczyły w spotkaniu z górnikiem. Przedszkolaków odwiedził górnik KWB Adamów – p. Wojciech Gmach. Ubrany był w piękny, galowy mundur, a na czapce lśnił pióropusz z białych piór. Nasz gość opowiedział o historii powstania kopalni „Adamów” oraz przybliżył swoją opowieścią trudną i odpowiedzialną pracę górników. Na zakończenie dzieci podziękowały za spotkanie wierszem i piosenką oraz wykonały pamiątkowe zdjęcie z górnikiem.
                                                                                                

Małgorzata Przygońska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności