Dziś jest środa, 22.05.2019, imieniny Heleny, Wiesławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SPOTKANIE INTEGRACYJNE PRZEDSZKOLAKÓW Z UCZNIAMI ZE SZKOŁY Z NIEMIEC

SPOTKANIE INTEGRACYJNE PRZEDSZKOLAKÓW Z UCZNIAMI ZE SZKOŁY Z NIEMIEC

SPOTKANIE INTEGRACYJNE PRZEDSZKOLAKÓW Z UCZNIAMI ZE SZKOŁY Z NIEMIEC

Spotkanie integracyjne przedszkolaków z grupy V - „Zajączki” z uczniami ze szkoły z Niemiec odbyło się we wtorek 2 października. Dzieci zaprezentowały program artystyczny a były to  tańce: „Grozik”, „Małe czerwone jabłuszko”, Taniec z tatą”. Następnie zaśpiewały piosenkę "Przedszkole drugim domem jest" i powiedziały wiersze "Tydzień" i "Zaczarowane słowa". W kolejnej części   odbyły się wspólne zabawy przedszkolaków z kolegami ze Szkoły Podstawowej z Malanowa oraz ze szkoły z Niemiec. Wiele radości sprawiła wszystkim zabawa "Chu,chu ua", Głowa ramiona  w wersji polskiej i angielskie. Zabawa "If you are happy". Tańce "Dwóm tańczyć się zachciało", Nie chcę Cie znać", Taniec w kole "Kaczuszki w języku niemieckim". Następnie dzieci wysłuchały bajki w języku angielskim i polskim "Złotowłosa i trzy niedźwiadki" - "Goldilocks and the Three Bears", którą tłumaczyła dla nich nauczycielka  pani Ewelina Kulec. Na koniec spotkania wręczyliśmy młodzieży i opiekunom pamiątkowe zajączki i wspólnie stanęliśmy do zdjęcia.

A. Dembińska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności