Dziś jest czwartek, 20.09.2018, imieniny Eustachego, Filipiny
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » NAGRODY PRZEDSZKOLAKÓW W KONKURSIE "ŚPIEWAM I MALUJĘ" DOBRA 2018

NAGRODY PRZEDSZKOLAKÓW W KONKURSIE "ŚPIEWAM I MALUJĘ" DOBRA 2018

Co roku nasze przedszkolaki biorą udział w Powiatowym Konkursie Przedszkolaków „Śpiewam i maluję” organizowanym przez Centrum Kultury w Dobrej. W tym roku odbył się on 9 maja 2018r. Konkurs podzielony był na dwie części muzyczną i plastyczną. W części muzycznej nasze przedszkole reprezentowali:
    • Rozalia Sylwestrzak  z gr. V z piosenką  „ Moja planeta ”Majki Jeżowskiej  przygotowała pani  Ewelina Czekała;
    • Zuzanna Maciejewska z gr. VIII z oddziału zamiejscowego z Miłaczewa z piosenką „Jagódki ” przygotowaną przez panią Agnieszkę Balcerzak oraz
    •  Maja Krawczyk  z gr. VI w piosence pt. Ochroń ziemię”  przygotowaną przez Małgorzatę Muszyńską.
Do konkursu plastycznego prace na temat: „Polska to moja ojczyzna” wykonały dzieci:
    •  z gr. IV   - Zuzanna Kąciak – opiekun Agnieszka Dewicka- Misiek,
    •  z gr. V    - Eliza Bryl - opiekun  Ewelina Czekała
    •  z gr. VII  -  Maja Karolak i Karolina Lament - opiekun Elżbieta Bartosik.

Prace Zuzanny Kąciak i Mai Karolak zdobyły nagrody. Uczestnicy konkursów otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Dewicka-Misiek