Dziś jest czwartek, 20.09.2018, imieniny Eustachego, Filipiny
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » ŚPIEWAJĄCE PRZEDSZKOLAKI

ŚPIEWAJĄCE PRZEDSZKOLAKI

Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w konkursie piosenki dziecięcej „Kwiaty polskie”. Zorganizowany on został przez Przedszkole Samorządowe nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kubusia Puchatka w Turku. Celem konkursu było propagowanie kultury muzycznej wśród dzieci, twórcza wymiana doświadczeń muzycznych, promocja twórczości dziecięcej, rozwijanie talentów estradowych oraz kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.  Naszą placówkę reprezentowali: Paweł Kąciak z grupy IV (opiekun E. Czekała) oraz  Daria Pokrywiecka z grupy VII (opiekun E. Bartosik). Przedszkolaki zaśpiewały przed zgromadzoną publicznością - dziećmi z przedszkola, ich wychowawcami i rodzicami.  Za swoje występy otrzymały pamiątkowe nagrody i dyplomy. Gratulujemy odwagi, talentu i życzymy rozwoju zainteresowań i uzdolnień muzycznych.

Elżbieta Bartosik