Dziś jest wtorek, 23.05.2017, imieniny Iwony, Emilii
21° / 1014 hPa
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Rekrutacja uzupełniająca do Gminnego Przedszkola w Malanowie i oddziałów zamiejscowych w Dziadowicach i Miłaczewie na rok szkolny 2017/2018

14 kwietnia upłynął termin składania wniosków o przyjęcie dziecka do Gminnego Przedszkola w Malanowie i Oddziałów Zamiejscowych w Dziadowicach i Miłaczewie. Przedszkole dysponuje jeszcze wolnymi miejscami.

Rodzice, którzy nie złożyli jeszcze wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola mogą zrobić to podczas rekrutacji uzupełniającej w terminie: 04.05.2017r. - 09.05.2017r.

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z załącznikami dostępny w przedszkolu /oddziałach zamiejscowych lub na www.przedszkole.malanow.pl w zakładce „Dokumenty”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Agnieszka Mozio