Dziś jest czwartek, 18.07.2019, imieniny Erwina, Kamila
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » "RAZEM NA ŚWIĘTA" - JASEŁKA W ŚDS W MIŁACZEWIE

"RAZEM NA ŚWIĘTA" - JASEŁKA W ŚDS W MIŁACZEWIE

"RAZEM NA ŚWIĘTA" - JASEŁKA W ŚDS W MIŁACZEWIE

W ramach działań związanych w z przedświątecznym wolontariatem i włączając się w akcję „Razem na Święta” przedszkolaki z grupy V wystawiły 20 grudnia 2018r jasełka „Bóg się rodzi” w Środowiskowym Domu Samopomocy w Miłaczewie. Wcześniej zostały przekazane z całego przedszkola  własnoręcznie wykonane drobne upominki świąteczne dla uczestników i pracowników warsztatów terapii zajęciowej  z tego ośrodka. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2019.

Alicja Dembińska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności