Dziś jest czwartek, 16.07.2020, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » SIERŻANT PYREK W PRZEDSZKOLU

SIERŻANT PYREK W PRZEDSZKOLU

 SIERŻANT PYREK W PRZEDSZKOLU

W poniedziałek 23 września nasze przedszkole odwiedził dzielnicowy gminy Malanów p. Krzysztof Aleksanderek w towarzystwie Pyrka. Okazało się, że maskotka wielkopolskiej policji przybyła do nas z Poznania. Spotyka się z ona z dziećmi w ramach Policyjnego Projektu Edukacyjnego „Z Pyrkiem bezpieczniej”. Sierżant Pyrek wzbudził ogromne zainteresowanie wszystkich przedszkolaków oraz sprawił im wiele radości. Dzieci  miały okazję utrwalić elementarne wiadomości z zakresu bezpieczeństwa oraz osobiście przywitać się z niecodziennym gościem. Pyrek obiecał, że wkrótce odwiedzi również dzieci w siedzibie przedszkola przy ul. Parkowej. 

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności