Dziś jest poniedziałek, 15.07.2019, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „PRZYGODY PIOTRA ZAPOMINALSKIEGO”

„PRZYGODY PIOTRA ZAPOMINALSKIEGO”

„PRZYGODY PIOTRA ZAPOMINALSKIEGO”

W piątek 15 marca 2019r. nasze przedszkole odwiedził iluzjonista „Damatus”, czyli p. Maciej Duda ze Studia Magic Art. Wszyscy obejrzeli przedstawienie prestidigitatorskie zatytułowane „Przygody Piotra Zapominalskiego”. Dzieci z zainteresowaniem i radością obserwowały niewytłumaczalne poczynania magika. Odważne przedszkolaki miały nawet okazję wystąpić w roli jego asystentów. Spektakularne efekty iluzjonistyczne przykuwały uwagę widowni, a błyskotliwość i żarty artysty sprawiały, że dzieci ani przez chwilę nie traciły zainteresowania spektaklem.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria

 


Pozostałe aktualności