Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLNY KONKURS MUZYCZNY PT:„W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU”.

PRZEDSZKOLNY KONKURS MUZYCZNY PT:„W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU”.

PRZEDSZKOLNY KONKURS MUZYCZNY PT:„W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU”.

14 grudnia 2017 r. w Naszym przedszkolu odbył się przedszkolny konkurs muzyczny pt:„W świątecznym nastroju”, W konkursie wzięło udział 30 dzieci, w dwóch kategoriach wiekowych. Głównym celem konkursu było rozwijanie zdolności wokalnych dzieci. Wszyscy uczestnicy konkursu byli świetnie przygotowani, wystąpiły w eleganckich strojach i z rekwizytami. Jury w składzie dyrektor Gminnego Przedszkola w Malanowie p. A. Mozio, emerytowany nauczyciel naszego przedszkola B. Klimek oraz nauczyciel wspomagający p. D. Eustathiou-Binkowska oceniało dobór repertuaru, walory głosowe, muzykalność, interpretację piosenki oraz ogólny wyraz artystyczny.

Po wysłuchaniu wszystkich uczestników konkursu jury wyłoniło zwycięzców w następujących kategoriach:

Dzieci 3 - 4 letnie:

I miejsce: Zuzanna Maciejewska z gr. VIII wych. A. Balcerzak

             Lena Kołacińska, Maja Kaczor, Aleksandra Gorgolewska z gr. III wych. E. Wasik

II miejsce: Blanka Karolak, z gr. II wych. A. Dembińska

               Gabriela Szamburska   z gr. III wych. E. Wasik

III miejsce: Aniela Bałwas, Gabriela Kasprzak, Hanna Walczak z gr.I wych. M. Przygońska

Dzieci 5 – 6 letnie:

I miejsce: Daria Pokrywiecka, Iga Dzieciątkowska, Laura Rybicka z gr VII wych. E. Bartosik

             Paweł Kąciak z gr. V wych. E. Czekała

II miejsce: Rozalia Sylwestrzak z gr. V wych. E. Czekała

III miejsce: Hanna Zagozda, Aleksander Węs, Ludwik Żurawik z gr. IV. wych. A. Dewicka-Misiek

Za udział dyplomy otrzymali: Martyna Wielgocka, Kornel Frątczak, Wiktoria Kudlińska, Julia Słowińska, Alicja Jaroszewicz, Filip Kołaciński, Aleksandra Koszela  Wiktoria Brzózka, Karolina Lament  , Kacper Płóciennik, Marcel Brzózka, Marcel Różański, Jessica Sobczak. Wszyscy świetnie się bawili, zarówno wykonawcy jak i widownia. Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Cieszy nas fakt, że mamy w przedszkolu tak uzdolnione dzieci.

                                                                                Organizatorzy konkursu:

A. Dembińska oraz A.Dewicka-Misiek

zdjęcia: galeria

 

 


Pozostałe aktualności