Dziś jest czwartek, 16.07.2020, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLNY FESTYN RODZINNY 2019r.

PRZEDSZKOLNY FESTYN RODZINNY 2019r.

PRZEDSZKOLNY FESTYN RODZINNY 2019r.

4 czerwca na terenie ogrodu przedszkolnego odbył się coroczny Festyn Rodzinny. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem gości przez p. dyr. Agnieszkę Mozio i życzeniami udanej zabawy. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Wójt Gminy Malanów – p. Ireneusz Augustyniak, Przewodniczący Rady Gminy – p. Karol Płóciennik, przedstawiciele Stowarzyszenia Emerytów w Malanowie oraz kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Miłaczewie – p. Aneta Kostrzewa. Następnie na scenie wystąpiły przedszkolaki ze wszystkich grup prezentując tańce przygotowane pod kierunkiem swoich pań. Rodzice i goście z dużym zainteresowaniem przyglądali się tym występom. Po części artystycznej przyszedł czas na zabawę. Wszystkim towarzyszyła muzyka przygotowana przez DJ. Adriana Paruszewskiego. Wśród przygotowanych atrakcji znalazły się: „miasteczko dzieci”, pokazy strażackie  druhów OSP w Grąbkowie, zamykanie w bańkach mydlanych, zawody sportowe przeprowadzone przez instruktorów OSiR, malowanie twarzy, kolorowe fryzury, balonowe zwierzaki, fotobudka oraz stoiska kulinarne przygotowane przez rodziców. Różnorodność zaplanowanych atrakcji sprawiła, iż każdy znalazł coś dla siebie. Pogoda sprzyjała dobrej zabawie, podczas imprezy panowała miła i pogodna atmosfera. Zorganizowany festyn spełnił oczekiwania twórców. Organizatorami imprezy byli rodzice, pracownicy przedszkola i nauczyciele. Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do mile spędzonego czasu.
                                                                                                                

Małgorzata Przygońska

 

zdjęcia: galeria cz.1

                         cz.2


Pozostałe aktualności