Dziś jest sobota, 20.07.2019, imieniny Czesława, Hieronima
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI W "FIGLOLANDZIE"

PRZEDSZKOLAKI W "FIGLOLANDZIE"

PRZEDSZKOLAKI W "FIGLOLANDZIE"

Podczas obchodów Dnia Dziecka w naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć również wyjazdu do sali zabaw "Figloland", ufundowanego przez Radę Rodziców. Wszystkie grupy przedszkolne kolejno wybierały się do Turku, by tam w pełni korzystać z mnóstwa atrakcji czekających na dzieci. Na miejscu wszystkie przedszkolaki mogły bawić się zgromadzonymi zabawkami, jeździkami, pokonywać tory przeszkód i zjeżdżać w baseny pełne kulek. Ogromną atrakcją było jak zawsze malowanie twarzy, na które w kolejce ustawiały się dzieci. W przerwie przedszkolaki mogły odpocząć, skorzystać z poczęstunku, by nabrać sił i maksymalnie wykorzystać czas przeznaczony na zabawę. Dzieci choć zmęczone to szczęśliwe i pełne pozytywnych wrażeń. Taki dzień na długo pozostaje w pamięci przedszkolaków.

 

Ewelina Czekała

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności