Dziś jest poniedziałek, 28.05.2018, imieniny Augustyna, Jaromira
6° / 1018 hPa
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI NAGRODZONE W KONKURSIE PLASTYCZNYM „BAL URODZINOWY U SOWY”

PRZEDSZKOLAKI NAGRODZONE W KONKURSIE PLASTYCZNYM „BAL URODZINOWY U SOWY”

Dzieci z naszego przedszkola chętnie uczestniczą w konkursach plastycznych. Rozwijają w ten sposób swoje umiejętności manualne, wyobraźnię a przede wszystkim dobrze się bawią oraz czują się ważne i docenione. Ostatnio dzieci 5 i 6-letnie rysowały prace nt. „Bal urodzinowy u sowy” puszczając wodze swojej wyobraźni:
    • z grupy IV - Wojtek Kaczorowski, Zuzia Kąciak, Julia Słowińska, Oskar Tyma;
    • z grupy V -  Eliza Bryl, Rozalka Sylwestrzak;
    • z grupy VI – Eryk Jafra, Julia Jaroszewicz, Eryk Knera, Filip Kołaciński, Maja Krawczyk, Bartek Orligóra;
   • z grupy VII - Wiktoria Brzózka, Marysia Dubel, Iga Dzieciątkowska, Julitka Głodowska, Wiktoria Kasprzak, Karolinka Lament, Zuzia Mielcarek, Daria Pokrywiecka, Patrycja Robak, Laura Rybicka.
Podsumowanie konkursu organizowanego przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Malanowie miało miejsce 7 maja 2018r. w Świetlicy Wiejskiej. W kategorii dzieci 6 i 7-  letnich nasi wychowankowie zdobyli:
    • Eliza Bryl – III miejsce
    • Wiktoria Brzózka, Marysia Dubel i Karolinka Lament – wyróżnienia.
Laureatkom gratulujemy a wszystkim uczestnikom konkursu życzymy rozwijania talentów plastycznych.

Elżbieta Bartosik