Dziś jest poniedziałek, 15.10.2018, imieniny Jadwigi, Teresy
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI NA XIII BIEGACH ULICZNYCH „MALANOWSKA JESIEŃ”

PRZEDSZKOLAKI NA XIII BIEGACH ULICZNYCH „MALANOWSKA JESIEŃ”

W sobotę 22 września dzieci z naszego przedszkola brały udział w XIII BIEGACH ULICZNYCH „MALANOWSKA JESIEŃ”. Celem zawodów organizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie, Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Malanowie oraz Urząd Gminy w Malanowie była m.in. popularyzacja biegania oraz czynne uprawianie sportu. Przedszkolaki rywalizowały w biegu na 100 m. W kategorii dziewczynek III miejsce zajęła Julita Głodowska z grupy VI, a w kategorii chłopców Piotr Musidlak z grupy VII. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczącym w zawodach dzieciom i ich rodzicom.

Elżbieta Bartosik