Dziś jest wtorek, 23.04.2019, imieniny Jerzego, Wojciecha
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI NA KONKURSIE RECYTATORSKIM

PRZEDSZKOLAKI NA KONKURSIE RECYTATORSKIM

PRZEDSZKOLAKI NA KONKURSIE RECYTATORSKIM

Maja Karolak z grupy VII zajęła II miejsce w konkursie recytatorskim dla dzieci przedszkolnych w wieku 6 lat.  Odbył się on 12 czerwca 2018r.  a organizatorem było Przedszkole Samorządowe w Dobrej. Celem konkursu było zainteresowanie dzieci poezją, rozwijanie zdolności recytatorskich, wspieranie działań twórczych oraz integracja dzieci.  Wzięły w nim udział również: Maja Krawczyk z grupy VI oraz Julia Janik i Daria Pokrywiecka z grupy VII.  Dziewczynki recytowały wiersze Doroty i Danuty Gellner. Miały okazję wystąpić przed inną niż zazwyczaj publicznością. Oprócz braw i gratulacji wszystkie otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody. Cieszymy się z ich osiągnięć i zapału z jakim przystępują do różnych działań.

 

Elżbieta Bartosik

 

zdjęcia: galeria

 

 


Pozostałe aktualności