Dziś jest wtorek, 23.04.2019, imieniny Jerzego, Wojciecha
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI NA FESTYNIE RODZINNYM W DZIADOWICACH - grupa IX

PRZEDSZKOLAKI NA FESTYNIE RODZINNYM W DZIADOWICACH - grupa IX

PRZEDSZKOLAKI NA FESTYNIE RODZINNYM W DZIADOWICACH - grupa IX

Dnia 15 czerwca 2018 r. dzieci z Oddziału Zamiejscowego w Dziadowicach – grupa IX zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej w Dziadowicach na Festyn Rodzinny. Podczas festynu przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalno – taneczne, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po występach dzieci mogły miło spędzić czas ze swoimi rodzicami oraz korzystać z dmuchanego placu zabaw.

Milena Dewicka-Glapa

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności