Dziś jest środa, 11.12.2019, imieniny Damazego, Waldemara
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI NA FESTIWALU BIEGOWYM

PRZEDSZKOLAKI NA FESTIWALU BIEGOWYM

PRZEDSZKOLAKI NA FESTIWALU BIEGOWYM

Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w Festiwalu Biegowym Gminy Malanów „Malanowska Jesień”. Zawody odbyły się w sobotę 21 września na boisku gminnym przy sali sportowej w Malanowie. Organizatorem festiwalu był Ośrodek Sortu i Rekreacji wspólnie z Centrum Kultury i Biblioteką Publiczną w Malanowie a jego celem była m. in. popularyzacja biegania jako formy czynnego wypoczynku. Dzieci dopingowane przez rodziców i publiczność  próbowały swych sił w biegu na 100 m.  Amelka Pilarek zajęła III miejsce w kategorii dziewczynek a Mateusz Herbich I miejsce w kategorii chłopców. Ponadto niektóre przedszkolaki razem ze swoimi rodzicami brały udział w biegu rodzinnym. Uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy nagrody, puchary i dyplomy. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestniczącym w zawodach dzieciom oraz ich rodzicom.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności