Dziś jest środa, 21.02.2018, imieniny Eleonory, Kiejstuta
6° / 1018 hPa
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI NA 26 FINALE WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

PRZEDSZKOLAKI NA 26 FINALE WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Dzieci 6-letnie z grupy VII naszego przedszkola wystąpiły podczas 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbył się on w niedzielę 14 stycznia 2018r. w Świetlicy Wiejskiej w Malanowie. Przedszkolaki zaprezentowały zgromadzonej publiczności piosenki i układy taneczne. Tym samym miały swój udział w ogólnopolskiej, charytatywnej akcji, której celem w tym roku jest pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych przez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci.

Elżbieta Bartosik