Dziś jest czwartek, 05.12.2019, imieniny Saby, Kryspiny
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI LAUREATAMI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

PRZEDSZKOLAKI LAUREATAMI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Malanowie pod hasłem „Nasze domowe zwierzaki słodziaki”. Tematem konkursu były zwierzęta w ich naturalnym środowisku.
Różnorodne prace wykonały dzieci:
- z grupy III -  Hanna Dopieralska, Wiktoria Lament, Iga Marendziak, Anna Owczarek,  Eliasz Przepiórski (opiekun E. Bartosik);
- z grupy IV – Kornelia Idziak i Oliwia Kubiak (opiekun M. Muszyńska)
- z grupy V - Filip Czekała, Weronika Gitler, Aleksandra Gorgolewska, Lena Grzelka, Julia Kornacka, Gabriela Kubiak, Łucja Łyskanowska, Małgorzata Misiek (opiekun M. Przygońska)
- z grupy  VI - Bogna Jóźwiak, Maja Kaczor, Aleksandra Stefaniak (opiekun E. Wasik);
- z grupy VII - Nikola Pilarska (opiekun: A. Dembińska).
6 listopada w Świetlicy Wiejskiej w Malanowie odbyło się podsumowanie konkursu. Jury wyłoniło laureatów, którym p. Małgorzata Przygońska – dyrektor CKiBP wręczyła pamiątkowe dyplomy i nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych:
- dzieci 4-letnie: Wiktoria Lament (I miejsce), Iga Marendziak (II miejsce), Anna Owczarek (III miejsce), Hanna Dopieralska  (wyróżnienie), Eliasz Przepiórski (wyróżnienie);
- dzieci 5-letnie - Filip Czekała (III miejsce), Gabriela Kubiak (wyróżnienie), Łucja Łyskanowska (wyróżnienie);
- dzieci 6-letnie - Bogna Jóźwiak (II miejsce), Maja Kaczor (III miejsce),  Nikola Pilarska (wyróżnienie), Aleksandra Stefaniak  (wyróżnienie).
Gratulujemy uczestnikom konkursu i życzymy rozwijania talentów.

Elżbieta Bartosik