Dziś jest piątek, 21.02.2020, imieniny Eleonory, Kiejstuta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSZKOLAKI DLA SENIORÓW – grupa VI

PRZEDSZKOLAKI DLA SENIORÓW – grupa VI

PRZEDSZKOLAKI DLA SENIORÓW – grupa VI

Późnym popołudniem, 21 listopada dzieci z grupy „Wiewiórki” umilili swoim występem uroczystość „Dnia Seniora” zorganizowaną przez Stowarzyszenie Emerytów w Restauracji  „Hacjenda”. Wierszem, piosenką, tańcem, wesołym skeczem i życzeniami wywołali uśmiech na ustach wszystkich przybyłych gości, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami i słodkim upominkiem. Na zakończenie uczestnicy uroczystości zostali obdarowani  przez dzieci kwiatami, które zostały wykonane w przedszkolu. Spotkanie to było znakomitą okazją do kształtowania u dzieci już od najmłodszych lat szacunku dla osób starszych oraz wzmacniania więzi ze społecznością lokalną.
                                                                                                                                        

Edyta Wasik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności