Dziś jest środa, 22.05.2019, imieniny Heleny, Wiesławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE "ŁAKOCIE DLA JASIA I MAŁGOSI"

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE "ŁAKOCIE DLA JASIA I MAŁGOSI"

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE "ŁAKOCIE DLA JASIA I MAŁGOSI"

W poniedziałek 8 października przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne w wykonaniu artystów Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa pt. „Łakocie dla Jasia i Małgosi”. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały adaptację znanej baśni braci Grimm. Ich uwagę przykuwała gra aktorów, kostiumy, dekoracje a nade wszystko możliwość współuczestnictwa w spektaklu. Chętnie dzieliły się swoją wiedzą na temat zasad zdrowego odżywiania oraz bezpiecznego zachowania. Przedstawienie było również okazją do utrwalenia wiadomości przyrodniczych oraz zrozumienia sensu wartości takich jak dobro, przyjaźń czy współpraca.

 

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria

 


Pozostałe aktualności