Dziś jest piątek, 21.02.2020, imieniny Eleonory, Kiejstuta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE „JACEK I PLACEK”

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE „JACEK I PLACEK”

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE „JACEK I PLACEK”

W piątek 31 stycznia 2020r. przedszkolaki udały się do Świetlicy Wiejskiej w Malanowie. Obejrzały tam przedstawienie w wykonaniu Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa zatytułowane „Jacek i Placek”. Dzieci świetnie się bawiły śledząc przygody dwóch braci oraz ich przemianę. Podczas podróży w nieznane oraz przeżytych przygód  leniwi i złośliwi chłopcy poznali trud prawdziwego życia i nauczyli się odróżniać dobro od zła. Gra aktorów, dowcipne dialogi i zmieniająca się scenografia przykuwały uwagę dzieci oraz wprawiły je w radosny nastrój.  Przedstawienie było zarazem pouczające. Uświadomiło przedszkolakom, że największą wartość nie stanowi bogactwo lecz rodzina.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności