Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE „CZERWONY KAPTUREK”

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE „CZERWONY KAPTUREK”

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE „CZERWONY KAPTUREK”

W piątek 24 listopada wszystkie przedszkolaki zostały zaproszone do Świetlicy Wiejskiej w Malanowie, gdzie obejrzały przestawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek” w wykonaniu artystów ze studia teatralnego KRAK-ART z Krakowa. Baśń Charles’a Perraulta jest dobrze znana dzieciom, jednak umiejętności aktorskie, barwna scenografia i wesołe dialogi powodowały, że z zainteresowaniem śledziły przygody głównej bohaterki. Interaktywny charakter spektaklu ułatwiał małym widzom koncentrację uwagi, podtrzymywał ich zainteresowanie i ułatwiał zrozumienie przesłania. Dziękujemy dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie p. Małgorzacie Przygońskiej za możliwość obejrzenia przedstawienia w świetlicy, które bez wątpienia okazało się dla dzieci nie lada atrakcją. 

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria

 

 

 


Pozostałe aktualności