Dziś jest czwartek, 20.09.2018, imieniny Eustachego, Filipiny
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PRACA NA POCZCIE - grupa V

PRACA NA POCZCIE - grupa V

Początek marca to czas, kiedy w przedszkolu realizuje się tematykę związaną z zawodami wykonywanymi przez kobiety. Tak było i w naszej grupie. Po omówieniu wielu zawodów wykonywanych przez panie z bliskiego i dalekiego otoczenia, postanowiliśmy bliżej zapoznać się z pracą na poczcie. Dlatego też w dniu 09.03.218r. wybraliśmy się do Urzędu Pocztowego w Malanowie, gdzie przyjęła nas p. Anna Sobczak, która pokazała dzieciom wyposażenie poczty oraz omówiła jej podstawowe funkcje. Przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały wszystko, co je otaczało i zadawały mnóstwo pytań. Na koniec wręczyły upominek na pamiątkę spotkania. W przedszkolu podczas realizacji tego tematu przyswajały również umiejętności posługiwania się własnym nazwiskiem oraz znajomości dokładnego adresu zamieszkania.

Ewelina Czekała