Dziś jest środa, 22.05.2019, imieniny Heleny, Wiesławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » POŻEGNANIE LATA - grupa VI i VII

POŻEGNANIE LATA - grupa VI i VII

POŻEGNANIE LATA - grupa VI i VII

Tradycyjnie co roku dzięki uprzejmości strażaków OSP w Grąbkowie oraz  członków Stowarzyszenia Emerytów w Malanowie dzieci z gr. VI i VII uczestniczyły w pożegnaniu lata. Chociaż świeciło słońce to jednak niska temperatura  nie pozwoliła na zabawy na świeżym powietrzu oraz przy ognisku przygotowanym przez strażaków. Dzieci bardzo miło i aktywnie spędziły czas w świetlicy wiejskiej.Na początku uczestniczyły w zajęciach kulinarnych, gdzie pod czujnym okiem pań emerytek przygotowywały i piekły muffinki . Dzięki temu dzieci miały okazję uczestniczyć w kolejnych etapach powstawania „słodkich babeczek”. Poznały także bliżej wyposażenie kuchni używane do wypieków. Dzieci skosztowały także pysznych kiełbasek przygotowanych przez seniorki, niektórzy mieli również możliwość upieczenia jej przy ognisku. Spotkanie swoją obecnością uświetnili Wójt Gminy Malanów - p. S. Prentczyński, Dyrektor Gminnego Przedszkola w Malanowie - p. A. Mozio oraz radny - p. S. Ogrodowczyk.  Na zakończenie wspólnego spotkania, dzieci za wspólną zabawę i poczęstunek podziękowały drobnymi upominkami wręczonymi gospodarzom spotkania.

Agnieszka Dewicka-Misiek

 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności