Dziś jest czwartek, 20.09.2018, imieniny Eustachego, Filipiny
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS – grupa VI i VII

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS – grupa VI i VII

„Bo cóż poradzić, czas wszystko zmienia.
Lecz pozostaną piękne wspomnienia...”

19 i 20 czerwca 2018r. w naszej placówce miało miejsce uroczyste pożegnanie przedszkola przez najstarsze dzieci, które już we wrześniu pójdą do szkoły. Przedszkolaki z grupy VI i VII przedstawiły przygotowane programy zawierające słowa pożegnania, podziękowania oraz wspomnienia wspólnie spędzonego czasu. Żegnały się też ze swoją młodszą koleżanką i kolegą. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością  dyrektor Szkoły Podstawowej p. Marek Nowicki, który przyglądał się prezentującym swoje umiejętności wokalne i recytatorskie przyszłym uczniom. Po części artystycznej nastąpiły podziękowania. Dyrektor p. Agnieszka Mozio dziękowała Rodzicom za współpracę, wręczyła dyplomy uznania należącym do Rady Rodziców, a szczególne podziękowania skierowała do p. Małgorzaty Lament za wieloletnią współpracę i pełnioną funkcję przewodniczącej Rady Rodziców. Nauczycielki podziękowały dzieciom i ich Rodzicom. Życzyły również swoim wychowankom wesołych wakacji oraz sukcesów w nauce szkolnej. Rodzice - wszystkim pracownikom przedszkola za serce, trud i cierpliwość okazaną ich pociechom. Były łzy wzruszenia i serdeczne pożegnania. Na zakończenie uroczystości wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za współpracę i zaangażowanie w życie przedszkola oraz życzymy dużo radości z postępów edukacyjnych swoich dzieci.  Natomiast przedszkolakom – przyszłym uczniom - wesołych i słonecznych wakacji oraz sukcesów w szkole.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: grupa VII