Dziś jest poniedziałek, 15.07.2019, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » POWITANIE WIOSNY

POWITANIE WIOSNY

POWITANIE WIOSNY

Mimo, że wiosna jeszcze „ostrożnie” rozgląda się po okolicy dzień 21.03.2019r. w Gminnym Przedszkolu w Malanowie był bardzo radosny i kolorowy. Wspólnie z zaproszonymi gośćmi ze Stowarzyszenia Emerytów: p. Czerniak Jadwigą, p. Przybył Stanisławą, p. Woźniak Kazimierą, p. Kowalczyk Józefem, p. Płóciennik Czesławem i p. Stanisławem Przybyłem oraz  z wszystkimi przedszkolakami żegnaliśmy zimę i witaliśmy wiosnę. Pierwsza część spotkania odbyła się w przedszkolu na ul. Parkowej gdzie odbyło się przedstawienie pt:”Powitanie wiosny” zaprezentowane przez przedszkolnych kolegów z grupy VII. Druga część spotkania zorganizowana była przez przedstawicieli Stowarzyszenia Emerytów w pobliskim parku, do którego udaliśmy się z grupą VI i oczywiście z marzanną. Wzięliśmy tam udział w tradycyjnym obrzędzie „pożegnania zimy – powitania wiosny”, co było dla nas wyjątkowym wydarzeniem. Wiosnę powitaliśmy kolorowym gaikiem, udaliśmy się na radosny spacer z kwiatami i stroikami w rączkach a ogromną niespodzianką był dla nas ukryty w parku „wielkanocny zajączek”, który na zakończenie obdarowywał wszystkich słodkościami, za które serdecznie dziękujemy.

Iwańska Karolina

zdjęcia: galeria

 


Pozostałe aktualności