Dziś jest czwartek, 18.07.2019, imieniny Erwina, Kamila
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » POMAGAMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM

POMAGAMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM

POMAGAMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w charytatywną akcję pomocy dla bezdomnych zwierząt zorganizowaną w naszym przedszkolu. Zima jest najtrudniejszym okresem dla czworonogów przebywających w schroniskach. Dzięki zainteresowaniu akcją naszych przedszkolaków i ich Rodziców udało się zebrać karmę oraz środki czystości. Zostały one przekazane do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Turku. Darczyńcy okazali swoją wrażliwość oraz udowodnili, że los zwierząt nie jest im obojętny.

 

koordynator akcji

Elżbieta Bartosik
 

zdjęcia: galeria

 

 

 

 

 

 


Pozostałe aktualności