Dziś jest czwartek, 16.07.2020, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » POMAGAMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM

POMAGAMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM

POMAGAMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM

Już po raz kolejny w naszym przedszkolu została zorganizowana charytatywna akcja pomocy dla bezdomnych zwierząt. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które się do niej przyłączyły. Zima jest najtrudniejszym okresem dla czworonogów przebywających w schroniskach. Dzięki bezinteresownemu zaangażowaniu w akcję przedszkolaków i ich Rodziców udało się zebrać karmę, posłania, miski itp. Zostały one przekazane do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Turku.  Ponownie darczyńcy okazali swoją wrażliwość oraz udowodnili, że los zwierząt nie jest im obojętny. Dziękujemy.


koordynator akcji

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności