Dziś jest wtorek, 26.03.2019, imieniny Emanuela, Larysy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » "PODWÓRKOWE ŚPIEWANIE I GRANIE "

"PODWÓRKOWE ŚPIEWANIE I GRANIE "

"PODWÓRKOWE ŚPIEWANIE I GRANIE "

Pod takim tytułem w środę 4.04.2018r. w przedszkolu odbyła się kolejna audycja muzyczna Art-ES z Pabianic. Tym razem dzieci usłyszały melodyjne utwory zagrane na banjo i mandolinie. Były wśród nich: „ Old McDonald”, „Wszyscy święci”, melodie z filmów: „Vabank”, „Ojciec chrzestny”, kompozycję Georga Gershwina oraz polskie „Zimny drań” czy „Dziś panna Andzia ma wychodne”. Wykonali je dla przedszkolaków p. Sławomir Bartkiewicz i p. Leszek Sokołowski. Ponadto muzycy przybliżyli dzieciom w/w instrumenty.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria

 

 

 


Pozostałe aktualności