Dziś jest czwartek, 21.02.2019, imieniny Eleonory, Kiejstuta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PODSUMOWANIE PROJEKTU „ODDYCHAJ I PYŁU NIE WDYCHAJ”

PODSUMOWANIE PROJEKTU „ODDYCHAJ I PYŁU NIE WDYCHAJ”

PODSUMOWANIE PROJEKTU „ODDYCHAJ I PYŁU NIE WDYCHAJ”

Od marca 2018 roku Gminne Przedszkole w Malanowie uczestniczyło w projekcie ekologicznym pt:”Oddychaj i pyłu nie wdychaj”. W ramach projektu w każdej grupie odbywały się zajęcia edukacyjne dotyczące tematu zanieczyszczenia powietrza. Przedszkolaki wspólnie z rodzicami wykonali ciekawe i kolorowe transparenty nawołujące do dbania o powietrze. Rodzice mieli również okazję do wzięcia udziału w konkursie na najciekawsze hasło z krzyżówki oraz wykonania eko produktu. Spotkanie podsumowujące, prelekcja oraz rozstrzygniecie konkursów odbyło się 17. 05. 2018 roku w Świetlicy Wiejskiej w Malanowie. Zwycięzcą konkursu na eko produkt okazał się Adam Rzyśko z grupy VI  natomiast zwycięzcy najciekawszego transparentu to rodzice i dzieci z grupy III. Składamy serdeczne gratulacje i dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za zaangażowanie i udział w akcji.

Karolina Iwańska

zdjęcia: galeria

 


Pozostałe aktualności