Dziś jest wtorek, 23.04.2019, imieniny Jerzego, Wojciecha
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PODSUMOWANIE AKCJI „MAMO, TATO – PRZECZYTAJ MI BAJKĘ – grupa III

PODSUMOWANIE AKCJI „MAMO, TATO – PRZECZYTAJ MI BAJKĘ – grupa III

PODSUMOWANIE AKCJI „MAMO, TATO – PRZECZYTAJ MI BAJKĘ – grupa III

Wiek przedszkolny to najodpowiedniejszy czas, w którym powinniśmy rozwijać zainteresowania czytelnicze najmłodszych. Częste czytanie bajek wpływa znacząco na rozwój wyobraźni i aktywności intelektualnej dzieci, wzbogaca ich wiedzę o świecie jednocześnie kształtując wrażliwość moralną. W marcu nasza grupa rozpoczęła już po raz kolejny realizację akcji „”Mamo, tato – przeczytaj mi bajkę”, Przedsięwzięcie polegało na tym, że chętni członkowie rodzin naszych przedszkolaków mogli przybyć do nas i czytać bajki, opowiadania czy wiersze. Utwory literatury dziecięcej najczęściej wybierane były w domach przez same dzieci. Były to chwile, na które przedszkolaki bardzo wyczekiwały. W naszą tegoroczną akcję włączyły się mamy: Kacpra, Julii, Basi, Olka, Filipa i Adrianny, a także tata Małgosi i babcia Michaliny. Bardzo dziękuję wszystkim naszym gościom za zainteresowanie i skorzystanie z zaproszenia a chętnych zapraszam do udziału w naszej akcji w kolejnym roku szkolnym.
 
                                                                                                                            

Edyta Wasik      

 

zdjęcia: galeria                  


Pozostałe aktualności