Dziś jest wtorek, 23.04.2019, imieniny Jerzego, Wojciecha
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „Poczytaj mi mamo, tato!”- gr. IV

„Poczytaj mi mamo, tato!”- gr. IV

 „Poczytaj mi mamo, tato!”- gr. IV

W bieżącym roku szkolnym w grupie IV zapraszaliśmy rodziców, rodzeństwa do przyjścia do przedszkola i czytania dzieciom bajek. Głównym zadaniem akcji było rozwijanie u dzieci potrzeby kontaktu z książką, zachęcanie do słuchania bajek, wierszy i opowiadań w wykonaniu rodziców, a w przyszłości do samodzielnego czytania. Dla  przedszkolaków była  to wspaniała okazja nie tylko do zapoznania się z różnymi rodzajami literatury dziecięcej, ale również do spędzenia niepowtarzalnych chwil z najbliższymi.

Agnieszka Dewicka-Misiek

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności