Dziś jest niedziela, 16.12.2018, imieniny Albiny, Zdzisławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „PIERWSZA GWIAZDKA” – grupa VII

„PIERWSZA GWIAZDKA” – grupa VII

„PIERWSZA GWIAZDKA” – grupa VII

W cudownym, magicznym czasie Świąt Bożego Narodzenia cieszy nas widok pięknie przystrojonej choinki, płatków śniegu za oknem oraz pierwszej gwiazdki. 20 grudnia dzieci z grupy VII zaprosiły do przedszkola swoich rodziców na spotkanie świąteczne pt. „Pierwsza gwiazdka”. W ten grudniowy wieczór przedszkolacy i zaproszeni goście wspólnie wykonywali ozdoby choinkowe, śpiewali kolędy, próbowali świątecznych wypieków przygotowanych przez rodziców. Sześciolatki przygotowały też okolicznościowy program artystyczny dla swoich bliskich. Blask choinki i dźwięki kolęd wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Dziękujemy współorganizatorom i uczestnikom spotkania, bowiem najlepszym prezentem jest czas poświęcony bliskim. Wesołych Świąt!

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności