Dziś jest czwartek, 18.07.2019, imieniny Erwina, Kamila
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2018r. - grupa II, VIII, IX

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2018r. - grupa II, VIII, IX

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA 2018r. -  grupa II, VIII, IX

W listopadzie w naszym przedszkolu odbyły się uroczystości „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami były najmłodsze dzieci z grupy II „Biedronek”, grupy VIII „Pszczółek” i grupy IX „Jeżyków”. W uroczystościach wzięli udział zaproszeni rodzice oraz dyrektor przedszkola – p. Agnieszka Mozio. Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem swoich wychowawczyń. Występując przed tak dużą publicznością wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale też dużą odwagą. Najważniejszym punktem uroczystości było ślubowanie. Po jego złożeniu pani dyrektor dokonała pasowania używając ogromnej kredki. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy i upominki – niespodzianki. Na zakończenie  wszyscy zasiedli przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców.
                               

  Agnieszka Balcerzak, Milena Dewicka – Glapa, Małgorzata Przygońska 

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności