Dziś jest czwartek, 16.07.2020, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » PASOWANIA NADSZEDŁ CZAS - grupa III

PASOWANIA NADSZEDŁ CZAS - grupa III

PASOWANIA NADSZEDŁ CZAS - grupa III

Dzień 13 czerwca pozostanie na długo w pamięci dzieci 4 letnich z |Gminnego Przedszkola w Malanowie. Tego właśnie dnia odbyła się kolejna z ważnych uroczystości  – pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice 4 - letnich "Żabek” oraz pani dyrektor A. Mozio  i pani P. Miłowska – nauczycielka języka angielskiego. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód,  jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyk, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania, przykleił na gazetce symbol swojej grupy  –  naklejkę żabkę oraz upominek przygotowany  przez rodziców. Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć, że są prawdziwymi przedszkolakami.

Małgorzata Muszyńska

zdjęcia:  galeria

 


Pozostałe aktualności