Dziś jest czwartek, 16.07.2020, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » OTWARCIE NOWEGO PLACU ZABAW

OTWARCIE NOWEGO PLACU ZABAW

OTWARCIE NOWEGO PLACU ZABAW

15 października w naszej placówce odbyło się uroczyste otwarcie nowego placu zabaw i siłowni zewnętrznej. Wydarzenie miało miejsce w ogrodzie przedszkolnym w obecności dzieci i zaproszonych gości. Znaleźli się wśród nich: Wójt Gminy – Ireneusz Augustyniak, Przewodniczący Rady Gminy – Karol Płóciennik, Skarbnik – Marzanna Szczap, Kierownik Referatu Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej – Marzena Kornacka, ksiądz prałat – Stanisław Płaszczyk, zarząd Stowarzyszenia „Nadzieja” i Stowarzyszenia Emerytów oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Na dobry początek dzieci zaśpiewały piosenkę pt. „Plac zabaw” i wyrecytowały wiersz o wesołych zabawach na świeżym powietrzu.  Po powitaniu przez Dyrektora – Agnieszkę Mozio i zabraniu głosu przez zaproszonych gości nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi do nowego placu zabaw i wyświęcenie przez ks. Stanisława Płaszyka. Po części oficjalnej przyszedł czas na wesołą zabawę. Przy oprawie muzycznej przygotowanej przez DJ Adriana Paruszewskiego przedszkolaki uczestniczyły w tradycyjnych zabawach ruchowych. Mamy nadzieję, że nowe obiekty stworzą nowe możliwości do aktywnego spędzania czasu.
                                                                                                       

Małgorzata Przygońska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności