Dziś jest wtorek, 26.03.2019, imieniny Emanuela, Larysy
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA 2018r.

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA 2018r.

„Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie” – Paulo Coelho. 20 listopada jest dniem, w którym przedszkolaki świętowały Dzień Praw Dziecka. Jest on obchodzony w rocznice uchwalenia Deklaracji Praw Dziecka. Dzień ten ma przypominać, że każde dziecko to Mały Człowiek posiadający swoje prawa. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia dydaktyczne, liczne zabawy, podczas których dzieci poznawały swoje prawa i obowiązki wesoło się bawiąc.

Małgorzata Przygońska