Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRAW DZIECKA

20 listopada w naszym przedszkolu, tak jak i w całej Polsce obchodzony był Dzień Praw Dziecka. Przysługują one każdemu dziecku, tak jak każdemu dorosłemu przysługują prawa człowieka. Z tej okazji w przedszkolu przeprowadzono zajęcia poświęcone prawom i obowiązkom, wykonano plakat i inne prace plastyczne. Dzieciom towarzyszyły w tym dniu zabawa i śmiech. „Nie ma dzieci - są ludzie” w tych kilku słowach J. Korczaka mieści się istota właściwego, codziennego traktowania dzieci. Stwierdził on też, że „dziecko jest osobą, człowiekiem, a nie zadatkiem na człowieka”.

                                                                                                     Małgorzata Przygońska

zdjęcia: grupa I

             grupa III

             grupa IV

             grupa V

             grupa VII

             grupa VIII

             grupa IX


Pozostałe aktualności