Dziś jest poniedziałek, 21.01.2019, imieniny Agnieszki, Jarosławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „O NIEZNOŚNYM MISIU ROZBÓJNIKU”- DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„O NIEZNOŚNYM MISIU ROZBÓJNIKU”- DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„O NIEZNOŚNYM MISIU ROZBÓJNIKU”- DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się święto pluszowego misia. W naszym przedszkolu obchodziliśmy je 23 listopada. Z tej okazji każde dziecko miało za zadanie przynieść do przedszkola swojego misia – pluszaka i indywidualnie przedstawić swojego ulubieńca. Następnie wszystkie przedszkolaki zebrały się w jednej sali w której otrzymały odznakę misia, poznały historię powstania Święta Pluszowego Misia, oraz obejrzały przedstawienie pt. „O nieznośnym misiu rozbójniku.” w wykonaniu dzieci z grupy IV. Później w salach odbyły się misiowe konkursy, zagadki i wspólne tańce przy słodkim poczęstunku ufundowanym przez Radę Rodziców. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez pluszowego misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów i tajemnic. Wychowawca grupy IV serdecznie dziękuje rodzicom dzieci za przygotowanie wspaniałych strojów do przedstawienia oraz paniom Magdalenie i Dorocie

Agnieszka Dewicka-Misiek

 zdjęcia: galeria

              grupa III, IV i VIII

              grupa V, VI i VII

              gr. I, II i IX


Pozostałe aktualności