Dziś jest poniedziałek, 15.07.2019, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „NASZ LEPSZY PARK”- grupa VI i VII

„NASZ LEPSZY PARK”- grupa VI i VII

„NASZ LEPSZY PARK”- grupa  VI i VII

W ramach realizacji projektu „ Nasz lepszy park- nowym miejscem edukacyjno-integracyjnym” dzieci z grupy VI i VII miały okazje na niezwykłą lekcje  przyrody. W dniu 28 i 29 marca przedszkolaki  spotkały się z panem leśniczym z Nadleśnictwa Turek Radosławem Szocińskim i wysłuchały dużo ciekawych informacji na temat zwierząt i ptaków mieszkających w Malanowskim parku. Poznały też drzewa, które tam rosną. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w lekcjach przyrody zadając pytania oraz udzielając odpowiedzi. Na zakończenie przedszkolaki odgadywały zagadki związane ze zwierzętami oraz miały okazję potrenować rozpoznawanie tropów zwierząt na piasku, policzyć budki lęgowe i „hotele” dla owadów za co otrzymały dyplom przyjaciela przyrody.

Agnieszka Dewicka-Misiek

Karolina Iwańska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności