Dziś jest poniedziałek, 15.07.2019, imieniny Włodzimierza, Henryka
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » NAGRODY W KONKURSIE „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM” 2019r.

NAGRODY W KONKURSIE „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM” 2019r.

NAGRODY W KONKURSIE „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM” 2019r.

W dniu 1 marca w Świetlicy Wiejskiej w Malanowie odbyło się rozstrzygnięcie na szczeblu gminnym Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. Ku naszej radości w grupie wiekowej dla przedszkolaków nagrody otrzymały dzieci z naszego przedszkola: I miejsce – Marta Harasna z grupy IV, II miejsce – Zosia Nawrocka z grupy III, III miejsce – Nikola Pilarska z grupy V. Dziewczynki otrzymały dyplomy oraz upominki. Laureatkom serdecznie gratulujemy zaangażowania oraz pomysłowości i z niecierpliwością będziemy oczekiwać rozstrzygnięć na kolejnych etapach.

Małgorzata Muszyńska

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności