Dziś jest niedziela, 16.12.2018, imieniny Albiny, Zdzisławy
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » MY JESTEŚMY PRZEDSZKOLAKI…..pasowanie w grupie II i III

MY JESTEŚMY PRZEDSZKOLAKI…..pasowanie w grupie II i III

MY JESTEŚMY PRZEDSZKOLAKI…..pasowanie w grupie II i III

My jesteśmy przedszkolaki, maluszki kochane zapraszamy wszystkich na nasze pasowanie….takimi słowami rozpoczęło się pasowanie w grupie II i III. Uroczystość odbyła się 29 i 30 listopada 2017r., i w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Podczas uroczystości pasowania maluchy swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Zaprezentowały rodzicom piosenki, wiersze i tańce, których nauczyły się do tej pory. Odświętny strój i piękne birety, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia. W dalszej części dzieci z gr. II oraz 9-ro dzieci z gr. III złożyły uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor A. Mozio za pomocą „czarodziejskiego ołówka" dokonała „Aktu pasowania" Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom i kuferek słodkości.
Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zaproszeni zostali do wspólnego zdjęcia oraz poczęstunku. Naszym kochanym przedszkolakom gratulujemy i życzymy wielu radosnych dni w murach przedszkola.

A. Dembińska

zdjęcia: grupa II

             grupa III


Pozostałe aktualności