Dziś jest poniedziałek, 15.10.2018, imieniny Jadwigi, Teresy
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » MIKOŁAJKI 2017

MIKOŁAJKI 2017

Wizyta św. Mikołaja w przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w ciągu całego roku. Gość, w którego postać wcielił się ks. Proboszcz Stanisław Płaszczyk przybył w towarzystwie ks. Prefekta Marcina Zaworskiego przy dźwiękach dzwonka i piosence śpiewanej przez przedszkolaków Uroczystość rozpoczęła p. dyrektor Agnieszka Mozio, która witając zaprosiła wszystkich do obejrzenia przedstawienia. Teatrzyk pt. „Czerwony Kapturek” przygotowali i przedstawili harcerze z XII Drużyny „Iskry” pod opieką p. Jolanty Piekarczyk. Przedstawienie wywołało wiele radości i uśmiechu na twarzach dzieci i dorosłych. Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim zdrowych i radosnych świąt. Na zakończenie obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem uroczystości były wspólne zdjęcia. Wizyta wyjątkowego gościa, dźwięki świątecznych piosenek oraz kolorowa choinka wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Małgorzata Przygońska