Dziś jest wtorek, 14.08.2018, imieniny Euzebiusza, Maksymiliana
6° / 1018 hPa
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » Maluchy i ich rodzice przeciw smogowi – grupa I

Maluchy i ich rodzice przeciw smogowi – grupa I

19 kwietnia odbyło się zajęcie otwarte z udziałem rodziców dzieci grupy I w ramach akcji „Oddychaj i pyłu nie wdychaj”. Dla maluchów była to okazja do pochwalenia się swoimi umiejętnościami i wiadomościami. Rodzice dzięki dostępnym materiałom poszerzyli swoje informacje dotyczące szkodliwości smogu, źródeł zanieczyszczenia powietrza i sposobów zapobiegania tego zjawiska Na zakończenie wspólnymi siłami wykonano transparent o treści ekologicznej, który zostanie wykorzystany na marszu przedszkolaków ulicami naszej miejscowości. Dla rodziców była znakomita sposobność, aby zaobserwować swoje pociechy na tle grupy rówieśniczej.

Małgorzata Przygońska