Dziś jest czwartek, 16.07.2020, imieniny Mariki, Benity
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Gminne Przedszkole w Malanowie » Aktualności » „LICZĘ Z MISIEM” - grupa III

„LICZĘ Z MISIEM” - grupa III

„LICZĘ Z MISIEM” - grupa III

Pod takim tytułem w czwartek 28 listopada w grupie III odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Czterolatki przebrane za misie recytowały wierszyki związane z misiami i liczeniem. Podczas zabaw matematycznych mogły wykazać się m. in. znajomością klasyfikowania przedmiotów wg cech jakościowych, porównywania liczebności zbiorów, stosowania liczebników czy określania położenia przedmiotów w przestrzeni. Przedszkolaki zaprosiły też swoich rodziców do wspólnych zabaw muzyczno-ruchowych. Przy ich pomocy wykonały także prace plastyczne - kolorowe misie. Wizyta najbliższych w przedszkolu sprawiła dzieciom wiele radości a dla rodziców była okazją wspólnego spędzenia czasu oraz zaobserwowania zachowania swojej pociechy w grupie rówieśniczej.

Elżbieta Bartosik

zdjęcia: galeria


Pozostałe aktualności